CZĘSTO LOVE CHOWA

Wpis

czwartek, 07 maja 2009

CZĘSTOCHOWA ON-LINE

Śpieszę donieść, że są już pierwsze owoce moich poszukiwań pozytywnych stron miasta. Jak człowiek chce to znajdzie.

 

Zawsze byłem przekonany, że Częstochowa w internecie kończy się na stronie urzędu miasta, nudnych portalach bez pomysłu w stylu częstochowa wita, czewka.pl czy czestochowa online, I gdzieś tam porozrzucane strony klubów, instytucji i osób. Wystarczyła jednak chwila dogłębniejszych poszukiwań by przekonać się, że są ludzie którzy chcą ogarnąć „wirtualne miasto świętej wieży” i mają na to pomysł.  

Portal z ambicjami, by spojrzeć na Częstochowę inaczej. Nie tylko informować, ale również komentować to co się dzieje. Sieć daje możliwość takiej wypowiedzi, bez szczególnych nakładów finansowych i zawsze się dziwiłem, że młodzi częstochowianie z tego nie korzystają. Strona kręci się dość ospale, ale to pewnie w związku z niewielką liczbą osób zaangażowaną w ten projekt. Pozostaje mieć nadzieję, że dopiero pierwszy etap jej rozwoju, a nie symptom rychłego zejścia w internetowy niebyt.

 

Centrum informacji o kulturze niezależnej. Aż mi się nieodżałowane „42-200” przypomniało. Sporo newsów o nadchodzących imprezach i przede wszystkim duży zbiór ciekawych linków. Tez życzę nieustającego zapału.    

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
aatrzy
Czas publikacji:
czwartek, 07 maja 2009 12:32

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

szablonowe serca: MONSTFUR